עבור עינת זנדברג

כשהתחלתי לצלם הפקות לצרכי פירסום, היה ברור לי שבתמונות שניצור הדמויות לא 'ילבשו' את הנרטיב שאנחנו רגילים למצוא בצילומי אופנה ו/או ביוטי, משתי סיבות עיקריות:

הראשונה - לכל מותג ולכל יוצרת שעומדת מאחוריו יש את הסיפור והמסר שלה לעולם. מן הראוי שהמסר הזה ישתקף בנרטיב העולה מן התמונות.

השניה - לכל המשתתפים בכל הפקה (צלמת, יוצרת המותג, פרזנטורית, מאפרת, סטייליסטית ועוד) יש אחריות מוסרית על המסרים האנושיים - חברתיים - חינוכיים, העולים מן הדימויים שנוצרו.
תמונות שיוצאות לאוויר העולם, יש בכוחן לספר סיפור חדש או ישן, להחליש או להעצים, לייאש או למלא בתקווה.

אני שמחה שהלקוחות שמגיעות אליי מתחברות לדרך החשיבה שלי, ונרתמות איתי לתהליך של מציאת הסיפור המדוייק להן, למוצר שלהן, ולעולם.

אני שמחה על החלטתי לעבוד עם פרזנטוריות שהן שחקניות בהכשרתן ובניסיונן, ומבינות את המשמעות הגדולה של האיכות שהן יביאו לצילומים.

אני שמחה על דיוק במציאת אנשי צוות נכונים, אלופים ותומכים. ואני שמחה עליי, שהלכתי עם החזון שלי בתחום, בלי להתבלבל עם כל מה שראיתי קודם לכן בשיגרת צילום הפירסום.

מוזמנת באהבה לצלול איתנו להפקה המעניינת עבור עינת זנדברג. יוצרת המותג 'תכשיטים מדברים אומנות'.

צילום, סיפור והפקה: תהילה אור שלו

צלם שני: נדב אבן נור

אאוטפיט: גילדת המעצבים

שחקניות: רותם וירטהיים

מאפרת ומעצבת שיער: מורן פרידנר

הסיפור שלנו מתרחש בירושלים, ופונה במסריו לאישה האלגנטית, הבוגרת, המכירה בערך עצמה, האוהבת להתחדש, להתקשט, ולחגוג את החיים.

הסיפור שלנו מתחיל במוזיאון מנחם בגין, בו נפגשות שתי הדמויות שלנו, המגולמות על ידי עינת זנדברג יוצרת המותג, והשחקנית הנפלאה רותם וירטהיים. המצלמה ממשיכה ללוות את מסע הדמויות בטיולן בסמטאותיה הציוריות של משכנות שאננים, ומקנחת בביקורן בבית הקפה שלמרגלות תחנת הרוח.

תודה מיוחדת למאפרת ומעצבת השיער מורן פרידנר, אשר יצרה עימי בהרבה מן ההפקות שלי. כיף ומועיל לדעת שיש על מי לסמוך בעיניים עצומות.

תודה למעצבת התכשיטים עינת זנדברג, אשר בחרה בי לצלם את אומנותה, סמכה עליי והתמסרה לתהליך היצירה, גם כשהוא היה מסע בפני עצמו.

והכי תודה, לאיש שאיתי, נדב אבן נור. שחושב איתי, בונה איתי, מרגיש איתי, מקשיב לכל חפירותיי לאורך הדרך ומכיל את כל ריגשותיי ביום הצילום עצמו. עוזר לכולם בהפקה עצמה, ותורם לפרוייקט תמונות, עם זווית חדשה ומיוחדת.